Detaily, které nejsou povinné...

24.10.2018

Po delší době vás opět vítám u aktualizace a doufám, že i ta trocha fotek, co jsem za ty měsíce vybral vám udělá radost.

Úvodem uvidíte jak Míra a Miki tvoří osvětlené nápisy stanic. Pro každé písmeno slepili z papíru krychličku o velikosti cca 4*5mm, do které vložili bílou SMD diodu a umístili ji na univerzální děrovanou destičku. Musím říci, že už nic moc pro moje ruce - lopaty uhelky, ale kluci jsou mladí, žádné dioptrie, tak se jim to tvoří... Zatím zhotovili nápis pro Nové Město a až začnou plýskanice, tak se pustí i do Žďárské stanice.

Dále uvidíte jak si Honza poradil s úpravou AVIE, kterou společně s Lukášem přestříkali a opatřili dobovými nápisy. Vašek se pustil do zatravnění plochy mezi hroby na Zelené Hoře a pro jednoho z našich sponzorů jsme vytvořili hrobové místo včetně nápisu s jeho jménem. Konečně se tak po letech dočkal, svého zaslouženého místa. Ještě se také zmíním o tvorbě Lukáše, který nám stříká modely podle skutečných předloh a také se stará o fotografování kolejiště a detailů.

V letošním roce, poprvé po letech, máme již vyrobené stolní kalendáře s fotografiemi našeho kolejiště, které si můžete zakoupit přímo v naší prodejně.

Závěrem se ještě zmíním, že po výměně náprav u krys od ACME, tyto jezdí stále bez problémů, takže opět musím konstatovat, že Roco je nejkvalitnější výrobce modelů. P.S. snad si v Číně pohlídají kvalitu... Tak hezké pokoukání přeji a příště už bude zase něco z elektrifikace.

Projekt podpořili: