Stále je co dodělávat, aneb nekončící modelářská práce

22.10.2015

Pokaždé když se mě někdo zeptá, kdy bude kolejiště zcela dokončené, odpovídám, že hotové nebude nikdy, že se stále dá co zdokonalovat a něco vymýšlet a ten kdo modelaří mi dá určitě za pravdu.

Vítám vás u další aktualizace z našeho království a pojďte se podívat, co jsme začali po prázdninách dodělávat a tvořit…

Nejdříve se ale podíváte na laminátkové setkání ve Žďáře, kde uvidíte asi polovinu všech těchto strojů, které máme. Již se nám nechtělo déle čekat až se Techimage rozhoupe a začali jsme si je ve velkém stavět sami, nebo nám je vyrobili známí modeláři z burzy. V současné době máme rozpracované další čtyři laminátky a tak bude v brzké době na dvojkolejce nahrazen veškerý nákladní motorový provoz těmito stroji.

Dále pak již uvidíte dodělávky ploch kolem Žďasu, kolem uhelné skládky a poté parkoviště, kde Petr vyrobil další kryté stání pro kola a tak jsme mohli tuto část také dokončit. Poté uvidíte Honzou sestavené traktory, kdy jejich první polovinu kluci naložili a zajistili na plošinových vozech. Pak vám ukážeme zapracování pohyblivých figurek do terénu, které jsme si koupili při návštěvě modelářského veletrhu v Lipsku. Dále pak uvidíte osvětlování staniční budovy v Nedvědici a příště pak i nějakou fotečku, jak se dílo podařilo. Úplným závěrem pak uvidíte fotky z naší návštěvy v Lipsku.

Díky za vaši přízeň a zas někdy napočtenou…

Projekt podpořili: