Vítochovské zastavení

28.3.2014

Tentokrát jsme vás nenechali tak dlouho čekat a připravili jsme pro vás další várku fotek z dokončovacích prací na kolejišti. Nejdříve se podívejte, jak postupujeme v zaneřádění kolejí ve Žďárské stanici, potom uvidíte, jak pokračujeme s hrobečkama na Vítochově, kde jsme provedli i jejich osvětlení. Plánujeme, že zde vytvoříme dvě scénky, první bude svatba se spoustou svatebčanů a opentlenými auty, druhá scénka bude ve znamení umíráčku, kdy se u jednoho z hrobů bude konat poslední rozloučení. Obě scénky budeme v časových intervalech zaměňovat a tak se nechte překvapit, kterou zrovna „Vy“ uvidíte při návštěvě u nás.

Dále uvidíte už klasiku modelaření … spousty času věnovaných čištění a údržbě kolejiště a také něco z dokončovacích prací, či údržbě vozidel.

Závěrem potom uvidíte, jak nám auta systematicky narušují a bojkotují železniční provoz, uchylují se k takovým záludnostem, že si v kolejišti hrají na honěnou a nerespektují výstražná světla na přejezdech a dokonce se jezdí umývat do nedalekého rybníku. Hezké pokoukání přejí modeláři ze Žďáru.

Projekt podpořili: