Zeleň a znovu zeleň…

9.12.2013

…tak by se dalo říci i o našich dalších přírůstcích na kolejišti. Zdravím Vás při další aktualizaci a dovolte, abych vám představil novinky z našeho kolejiště.

Jak je již v úvodu zmíněno o zeleni, tak s ní i začneme, neboť pokračujeme v zatravňování staničních kolejí a také jsme skoro hotovi s parkem před žďárským nádražím. Ještě musíme vyrobit čekárnu pro linky ČSAD, doplnit nějaké keříky a lidičky a bude hotovo. Toto se nedá říci o zatravňování kolejí, ale pomalu nám koleje zarůstají a zarůstají. Tento čas hodně věnujeme osvětlování souprav, bližší informace přineseme v další aktualizaci.

Naše království se rozrostlo o dalšího mladého člena, opět Honza a tak jsme ho hned zapřáhli do lepení márnice na Vítochově a tak to má jako přijímací zkoušky…

Stále pokračujeme v lepení odporů na jednotlivé nápravy vozidel, neboť vodivý lak se nám při čištění koleček smýval a vozy tak nešuntovaly. Nyní lepíme odpory vteřinovým lepidlem a speciálním vodivým a lepicím lakem odpor fixujeme, tak snad toto již vydrží.

Jinak doděláváme detaily, občas něco pořídíme na burze, občas se plácneme i přes kapsu a pořídíme si nový stroj, tak jako před nedávnem, kdy nám jeden z našich sponzorů přivezl Kyklopa, kterého částečně i financoval, za což mu i touto cestou děkujeme.

No a na závěr přijměte něco momentek z našeho posledního focení, kdy Jirka opět předváděl svoje umění.

Hezké pokoukání a příjemné Vánoční svátky přejí všem modeláři ze Žďáru nad Sázavou.

Projekt podpořili: